Skip to content Skip to footer
01

Okres ciąży oraz samego porodu to niezwykle ważne i trudne wydarzenia dla kobiety. Czasami może dochodzić do pojawiania się różnego rodzaju dysfunkcji i problemów w obrębie narządu ruchu.

dietetyk

Naszą misją jest edukacja Pacjenta w zakresię żywienia i doboru produktów żywnościowych, które w sposób łagodny, przyjazny fizjologicznie likwidują stany zapalne naczyń krwionośnych i chłonnych, poprawiają ich stan, uzupełniają niedobory witaminowo-mineralne, usprawniają metabolizm oraz regulują funkcje układu odpornościowego.

03

Skuteczna fizjoterapia w schorzeniach narządu ruchu (bóle barku, bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty, cieśń nadgarstka, zwyrodnienia stawów biodrowych i kolanowych, stany po urazach komunikacyjnych)

04

Bezpieczna i skuteczna terapia po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych. Profesjonalne wspieranie w zakresie powrotu do zdrowia po kontuzjach sportowych.

05

Nieoperacyjne modelowanie ciała z wykorzystaniem korekcyjnego tapingu dynamicznego piersi i twarzy.

fizioterapeuta

Pacjenci ze złożonymi problemami zdrowotnymi, gdzie zaburzenia metaboliczne i choroby układowe wpływają na przeciążenia w narządzie ruchu – w systemie mięśniowo-powięziowym.

Specjalistyczna fizjoterapia sportowców (urazy sportowe, usprawnianie po zabiegach operacyjnych)

fizioterapeuta

Kompleksowe podejście do nieoperacyjnego korygowania i modelowania okolicy piersi i twarzy u kobiet. Gwarancja satysfakcji.