Skip to content Skip to footer
logo_irehamed

Centrum
Fizjoterapii i Fizjoprofilaktyki
w Lublinie

CZEMU MY?

0
profesjonalnych fizjoterapeutów
Specjalistyczna terapia tkanek miękkich zgodnie z założeniami łańcuchów mięśniowych GDS 
Specjalistyczna fizjoterapia sportowa
0
lata
w fizjoterapii

Wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązywania trudnych przypadków klinicznych z uwzględnieniem nowoczesnych metod fizjoterapii.

0
metod fizjoterapeutycznych
Współczesne metody diagnostyki
i leczenia tkanek miękkich wykorzystujące różne metody terapii.
0
zadowolonych pacjentów

Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta i wykorzystaniu odpowiednich technik fizjoterapeutycznych potwierdzamy skuteczność naszych działań fizjoterapeutycznych. 

UMÓW WIZYTĘ

Zespół terapeutyczny IREHAMED Centrum Fizjoterapii to pasjonaci fizjoterapii, ambitni fizjoterapeuci, którzy systematycznie kształcą się, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach branżowych i konferencjach naukowych. Przede wszystkim mają nieocenione doświadczenie i są skuteczni.

OFERTA CENTRUM IREHAMED

Specjalizujemy się w fizjoterapii trudnych przypadków klinicznych z różnymi dolegliwościami schorzeń narządu ruchu u dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Zajmujemy się specjalistyczną fizjoterapią w schorzeniach:

W czym się specjalizujemy?

Pogotowie Fizjoterapeutyczne

Indywidualne podejście do problemu pacjenta
Profesjonalizm
Skuteczne i bezpieczne metody fizjoterapeutyczne
Dojazd gratis - na terenie miasta Lublin

Poznaj nasz zespół fizjoterapeutów

System leczenia Pacjentów w Centrum IREHAMED znacząco różni się od ogólnie przyjętego. Sesje terapeutyczne dobierane są indywidualnie pod kątem rodzaju schorzenia i jego zaawansowania. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania fizyczne i ogólnozdrowotne oraz wyniki badań i dostępną dokumentację medyczną pacjenta dostarczającą cennych informacji.

fizjoterapeuta_lublin_Irehamed

Dr Ireneusz Hałas

Specjalista fizjoterapii
karolina-pawlik-dietetyk

Karolina Pawlik

Dietetyk

CHCEMY DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

Irehamed Academy to projekt szerzenia specjalistycznej wiedzy w zakresie fizjoterapii i fizjoprofilaktyki. Zespół szkoleniowy Irehamed Academy to uznani fizjoterapeuci, którzy przede wszystkim mają nieocenione doświadczenie i są skuteczni. Umożliwiają od teraz wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w wysokiej jakości kursach. Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleń.

Co o nas mówią?

Malgorzata Pasik

Profesjonalizm i bardzo miła obsługa!

Daniel Iwanek

Podczas kontuzji w pracy z dziećmi na zajęciach karate potrzebowałem szybkiej pomocy ze strony fizjoterapeuty rehabilitanta. Z polecenia dostałem numer do doktora Hałasa, który w sposób profesjonalny i co najważniejsze szybki, bez stania w kolejkach zareagował i wyleczył moją kontuzję. Jako 5. krotny Mistrz Świata, polecam gorąco pana Doktora nie tylko wszystkim sportowcom ale też wszystkim ludziom borykającym się z problemami zdrowotnymi.

Mariusz Sidor

Super, polecam, nie znam lepszego specjalisty!