Skip to content Skip to footer

Pogotowie fizjoterapeutyczne

Zdarzają się sytuacje, w których zostajemy fizycznie unieruchomieni albo wyłączeni z aktywności zawodowej lub osobistej. Liczy się szybka interwencja manualna, aby stan zapalny nie postępował i w konsekwencji nie doprowadził do nieodwracalnych zmian w układzie kostno-mięśniowo-powięziowym. Leki i środki przeciwbólowe powinny zawsze schodzić na drugi plan. Warto skorzystać z szybkiej i konkretnej pomocy.

Pogotowie fizjoterapeutyczne na terenie miasta Lublina jest odpowiedzią na nieprzewidziany i nieoczekiwany ból. Ważne jest sprawne i skuteczne „postawienie na nogi” oraz działania i zalecenia, które doprowadzą do odzyskania kontroli nad zdrowiem.

Podczas kontuzji w pracy z dziećmi na zajęciach karate potrzebowałem szybkiej pomocy ze strony fizjoterapeuty rehabilitanta. Z polecenia dostałem numer do doktora Ireneusza Hałasa, który w sposób profesjonalny i co najważniejsze szybki, bez stania w kolejkach zareagował i wyleczył moją kontuzję. Jako 5. krotny Mistrz Świata, polecam gorąco pana Doktora nie tylko wszystkim sportowcom ale też wszystkim ludziom borykającym się z problemami zdrowotnymi.

Daniel Iwanek
Akademia Karate Daniela Iwanka. www.danieliwanek.pl

Dziękuję Danielowi za wspaniałą rekomendację!

Zajmujemy się specjalistyczną fizjoterapią w schorzeniach:

  • u dzieci wieku szkolnego i młodzieży (terapia wad postawy, skolioz, bóle głowy, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi)
  • ortopedycznych (m.in. bóle barku, bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty, cieśń nadgarstka, zwyrodnienia stawów biodrowych i kolanowych, stany po urazach komunikacyjnych i sportowych)
  • uroginekologicznych u kobiet (m.in. nietrzymanie moczu, dyssynergia pęcherza, vulvodynia)
  • urologicznych u mężczyzn (m.in. nietrzymanie moczu, żylaki odbytu, problemy z prostatą)
  • położniczych (m.in. dolegliwości bólowe w ciąży i po porodzie, blizny pooperacyjne po cesarskim cięciu, nawały mleczne)

  • stomatologicznych (m.in. dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych, mobilizacje mięśni, powięzi i blizn po operacjach w obrębie twarzoczaszki)
  • laryngologicznych (m.in. szumy uszne, blizny po operacjach laryngologicznych)
  • onkologicznych (m.in. manualny drenaż limfatyczny, plastrowanie dynamiczne w obrzękach miękkich i niewielkich, mobilizacje blizn pooperacyjnych)
  • neurologicznych (m.in. porażenia nerwu twarzowego i trójdzielnego, bóle głowy, zaburzenia połykania, udary, wylewy, zatory).

Pogotowie fizjoterapeutyczne w domu pacjenta – koszt wizyty specjalistycznej – 300 zł